نگهداری

 

گذشت زمان باعث می‌شود تا سازمان نیازهای متفاوتی در سطوح زیرساختی مثل برقراری ارتباط با شعب جدید سازمان در نقاط جغرافیای دیگر، یا افزایش میزان کاربران و در نتیجه نیاز به ارتقاء سخت‌افزاری و یا نرم‌افزاری را احساس نماید. کارشناسان چرتگه سازان دادا آذربایجان برای ارائه مشاوره برای بهترین راهکارهای ممکن همواره در کنار سازمان خواهند بود.

 

حفظ امنیت هر سیستم نرم‌افزاری، عملیاتی نسبی است که متناسب با شرایط تغییر می‌کند. چرتگه سازان داده آذربایجان برای حفظ امنیت داده‌های سازمان و حفظ امنیت نرم‌افزارها، همواره راهکارهای مناسبی را ارائه می دهد.

 

در هر سازمان ممکن است نیاز به ارتباط بین مجموعه نرم‌افزاری اوژن با دیگر نرم‌افزارها نظیر پورتال‌های سازمانی احساس شود. چرتگه سازان داده آذربایجان با همکاری کارشناسان شما می تواند در ارائه راه‌حل‌های مناسب یک‌پارچه‌سازی به شما مشاوره ارائه نماید.

 

ارائه مشاوره در زمینه به‌کارگیری راه‌حل‌های مناسب جهت افزایش پایداری نرم‌افزارها از فعالیت‌هایی است که چرتگه سازان داده آذربایجان به مشتریان خود ارائه می‌نماید. چرتگه سازان داده آذربایجان به مشتریان خود در زمین‌ های معماری سرورها، استفاده از تکنولوژی‌های سخت افزاری و استفاده از خدماتی نظیر RAID، SAN و Clustering خدمات مشاوره ارائه می دهد.

  • تماس تلفنی
اگر سوالی دارید، کارشناسان مشاوره و فروش ما پاسخگوی شما خواهند بود. با شماره 04134784611 تماس بگیرید.
  • تماس از طریق ایمیل
برای ما به آدرس info@chortge.com ایمیل بفرستید و ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات و یا درخواست‌های شما خواهیم بود. حتی می‌توانید زمان مورد نظر و شماره تلفن خود را ایمیل کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.