استقرار

 

با توجه به اطلاعات دریافت شده از مرحله مشاوره، کارشناسان استقرار برنامه زمانبندی راه‌اندازی سیستم‌ها را در سازمان از نصب نرم‌افزار تا آموزش کامل کاربران ارائه می دهند.

 

برآورد نیازهای سازمان در مرحله مشاوره منجر به ارائه پیشنهاد مناسب برای تامین نیازمندی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری می‌شود. در این مرحله کارشناسان چرتگه سازان داده آذربایجان با تعامل با کارشناسان مشتری، برای تهیه سرور(های) مناسب با آنها همکاری می‌نمایند.

 

اطلاعات پایه، مجموعه داده‌هایی است که برای هر سازمان باید به‌صورت پیش‌فرض در نرم‌افزارها وجود داشته باشد. این اطلاعات می تواند شامل ساختار سازمانی، عناوین اشخاص، میزان محرمانگی نامه‌ها و مواردی از این دست باشد.

 

پس از تهیه سرورها و دریافت اطلاعات پایه، مجموعه نرم‌افزارها بر روی سرور(ها) نصب شده و تنظیمات مورد نیاز برای استقرار و عملیاتی شدن در سازمان اعمال می‌شود. اطلاعات پایه دریافت شده در این مرحله وارد نرم‌افزار می‌شود و در صورت نیاز، اطلاعات پیشین سازمان که در دیگر نرم‌افزارها قرار داشته، تبدیل (Convert) به اطلاعات مناسب برای نرم‌افزارهای چرتگه سازان داده آذربایجان می‌گردد.

  • تماس تلفنی
اگر سوالی دارید، کارشناسان مشاوره و فروش ما پاسخگوی شما خواهند بود. با شماره 04134784611 تماس بگیرید.
  • تماس از طریق ایمیل
برای ما به آدرس info@chortge.com ایمیل بفرستید و ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات و یا درخواست‌های شما خواهیم بود. حتی می‌توانید زمان مورد نظر و شماره تلفن خود را ایمیل کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.