مشاوره

 

کارشناسان شرکت با حضور در محل یا دعوت از شما برای حضور در چرتگه سازان داده آذربایجان، شما را با توانایی‌ها و امکانات محصولات و شرکت آشنا می نمایند. این معرفی باعث می شود تا شما هرچه بهتر با قابلیت‌های محصولات آشنا شوید و تصمیم مناسب را اتخاذ نمایید.

 

برای ارائه راه حل متناسب با نیاز سازمان، ما اقدام به بررسی و شناسایی نیازهای سازمان و بررسی اهداف از مکانیزاسیون فرآیندها می‌نماییم. در این مرحله سعی می کنیم تا با برگزاری جلسات با افراد کلیدی، به چگونگی پاسخ به مسائل سازمان دست پیدا کنیم.

 

پس از بررسی اهداف و شناسایی نیازها، کارشناسان چرتگه سازان داده آذربایجان اقدام به مشخص نمودن لیست حوزه‌های نرم افزاری مورد نیاز سازمان می‌نمایند. با توجه به این شرایط، مشخص می گردد که نیاز سازمان چه حوزه و چه مجموعه‌ای از نرم‌افزارها‌ می‌باشد.

 

بدون شک عواملی مثل تعداد کاربران و پراکندگی جغرافیایی سازمان در برآورد نیازمندی‌های استقرار سیستم‌ها نقشی کلیدی دارند. با توجه به معیارهای مختلف، کارشناسان چرتگه سازان داده آذربایجان نوع و تعداد سرورها و دیگر نیازمندی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را مشخص می کنند.

 

همیشه نیازهای خاصی برای مشتریان وجود دارد که متناسب با شرایط کسب و کار آنها متفاوت می باشد. با توجه با قابلیت سفارشی‌سازی بالا در مجموعه محصولات چرتگه سازان داده آذربایجان، کارشناسان این شرکت با بررسی نیازمندی‌های سازمان، موارد مختلف را بررسی کرده و برنامه اجرایی استقرار را تهیه می نمایند.

 

با توجه به اقدامات انجام شده، چرتگه سازان داده آذربایجان امکان ارائه پیشنهاد فنی متناسب با درخواست سازمان را به‌دست می آورد. در کنار ارائه پیشنهاد فنی، هزینه‌های لیسانس نرم‌افزار و خدمات پشتیبانی به مشتری اعلام می‌گردد.

 

پس از توافقات انجام شده، قرارداد همکاری بین چرتگه سازان داده آذربایجان و مشتری منعقد می‌گردد و مقدمات شروع پروژه آماده می‌شود. در این مرحله چرتگه سازان داده آذربایجان بر روی تعهدات خود متمرکز می‌شود.

  • تماس تلفنی
اگر سوالی دارید، کارشناسان مشاوره و فروش ما پاسخگوی شما خواهند بود. با شماره 04134784611 تماس بگیرید.
  • تماس از طریق ایمیل
برای ما به آدرس info@chortge.com ایمیل بفرستید و ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات و یا درخواست‌های شما خواهیم بود. حتی می‌توانید زمان مورد نظر و شماره تلفن خود را ایمیل کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.