درباره چرتگه سازان داده آذربایجان

استراتژي و معماري سازماني و متدلوژي اجراء و نظارت بر پروژه‌هاي فناوري اطلاعات و مهندسي مجدد و بهبود فرآيند و ارايه خدمات مديريتي و مشاوره و طراحي نظام‌هاي مديريتي در زمينه موضوع فعاليت شركت جهت تسهيل و افزايش كارايي سازمان‌ها‌ـ اجراي طرح‌هاي جامع فناوري اطلاعات شامل تحليل و طراحي و توليد و استقرار و راه اندازي و پشتيباني راه كارهاي مبتني بر نرم افزار در بخش عمومي و دولتي و وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و شركت‌هاي وابسته به دولت و بخش خصوصي‌ـ تحليل و طراحي و توليد و پشتيباني نرم افزارهاي جامع كاربردي و انجام خدمات مشاوره در زمينه‌هاي فناوري اطلاعات‌ـ توليد و پشتيباني نرم افزارهاي سفارش مشتري‌ـ توليد و فروش و پشتيباني بسته‌هاي نرم افزاري‌ـ ايجاد پورتال‌هاي اطلاع رساني‌ـ تهيه و اجراي طرح‌هاي جامع فناوري اطلاعات و ارتباطات‌ـ طراحي و اجرا و پشتيباني شبكه داده‌ها‌ـ انجام پروژه‌هاي انفورماتيكي و فن آوري اطلاعات‌

چرتگه سازان داده آذربایجان با هدف حضور موثر در بازار انفورماتیک کشور تاسیس گردید. از آغاز، تمرکز چرتگه سازان داده آذربایجان بر طراحی، تولید و ارائه خدمات در حوزه نرم‌افزار به شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی بوده است. هدف اولیه ما کمک به مکانیزاسیون اطلاعاتی، و در بعد گستره‌تر مدرن‌سازی بستر فنآوری اطلاعات برای سازمان‌های مخاطب است. با بهره‌گیری از نیروهای خبره و سیاست‌گذاری پویا، چرتگه سازان داده آذربایجان همواره تلاش نموده به عنوان سازمانی پیشرو در حوزه خدمات فنآوری اطلاعات در ایران شناخته شود.

با تکیه بر دانش فنی، نوآوری و ابتکار، چرتگه سازان داده آذربایجان در تولید و ارائه نرم‌افزارهای اداری تحت وب فعالیت داشته است. ما همواره با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های موجود در مهندسی نرم‌افزار و وب، تجربه‌ای نوین از کاربرد نرم‌افزار در مکانیزاسیون را به سازمان‌ها عرضه نموده‌ایم. مجموعه نرم‌افزاری «اوژن» به عنوان محصول اصلی شرکت، از مجموعه اتوماسیون اداری و نرم‌افزار مکاتبات تا امور تخصصی سازمان از قبیل حسابداری مالی، پرسنلی، حقوق و دستمزد، انبار و ده‌ها سیستم دیگر را پوشش می‌دهد. ما صدها سازمان و شرکت را یاری نموده‌ایم تا فنآوری اطلاعات را به روش بهتری به کار بگیرند.

ما همواره تلاش می‌کنیم با تامین رضایت مشتری به بهترین شکل ممکن، شرکتی پیشرو در صنعت نرم‌افزار کشور باشیم. ایجاد و حفظ محیط کار صمیمی و مطلوب که محلی برای رشد و پیشرفت اعضای چرتگه سازان داده آذربایجان است، نیل به این هدف را امکان‌پذیر می‌سازد. با وضع استانداردهای بالا در همه جنبه‌های فعالیت شرکت، ما به روش چرتگه سازان داده آذربایجان در این راه حرکت می‌کنیم.